سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بارالها ! ... می دانم برترین توشه رهرو به سوی تو، اراده استوار و فروتنی یاری خواهانه است و اینک، قلبم با اراده ای استوار و فروتنی متواضعانه با تو رازگویی می کند . [امام صادق علیه السلام ـ در دعایش هنگام رفتن نزد منصور، خلیفه عبّاسی ـ]
ناوشکن جنگ نرم
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» ویکی لیکس: آمریکا تاکنون سه بار جلوی ظهور امام زمان را گرفته!!!!

 

گونه ای دیگر در جنگ نرم  :

  

جنگ نرم
 یکی از ده ها هزار سند منتشر شده توسط سایت ویکی لیکس نشان میدهد که ارتش آمریکا تاکنون سه بار و در سال های 94 و 2001 و 2008 جلوی ظهور امام زمان را گرفته است اما نکته ی حائز اهمیت این است که بر خلاف تمامی انتظارها در هر سه بار، امام زمان از آسمان به زمین آمده بوده و یاران ایشان هم به جای اسب سوار بر بشقاب پرنده بوده اند.
سند منتشر شده همچنین نشان میدهد که تاکنون شش جنگنده ی فوق مدرن آمریکا توسط بشقاب پرنده های امام زمان و یارانش مورد حمله ی موشکی قرار گرفته اند که در هر شش مورد، جنگنده ها کاملا منهدم شده اند.
سقوط اف 15
اشتباهات کلیدی سیاستمداران آمریکا!
 البته در  کدشکنی مطالب ویکی لیکس در این مورد متوجه تناقضات لطیفی میشوید مانند :
1-چرا آنهایی که دراین اسناد خبر دقیقی از تعداد دفعات ظهور امام زمان(عج) در سالهای مختلف( 94 و 2001 و 2008) گفته بودند در گفتن نام هواپیماها یا حداقل نوع آنها مثلا f-35ِ یاf-22 و f15یاf16 چیزی بروز نداده بودندوفقط به گفتن جمله فوق پیشرفته از آنها بسنده کرده بودند.
2-اگر یاران امام زمان اینقدر پیشرفت کرده باشند که از فضا با بشقاب پرنده به زمین آمده باشند چرا با آن دستاوردهای علمی از موشک بجای تکنولوژی لیزر یا مثلا اشعه های درخشان دیگر استفاده کرده اند.
3-وقتی سیستمهای عریض وطویل ایالات متحده آمریکا ازحفظ 150.000صفحه اسناد محرمانه(ویکی لیکس)  آن هم درکشور خودشان عاجز هستند ، پس چگونه با این ضعف عظیم در  مسائل مهمشان ،اطلاعات  مربوط به محل فرود یا زمان آمدن بشقابهای پرنده امام زمان را بدست آورده اند،  وقتی آنها نمیتوانند القائده کوچک را در روی کره زمین مهار نمایندباچه درایتی میتوان باور کرد که آنها حملات بشقاب پرندهایی را دفع کرده باشند که از فضا آمده باشند.!!!!
به بهانه حرفهای ویکی لیکس
البته آمریکاییها بار او لشان نیست که همچنین حرفهایی میزنند در واقع بروز و ظهور  نظامی گری آنها در مانیفستی میباشد که در رژیم حاکم بر هالیوود رقم میخورد .
در واقع سردمداران حکومت ایالات متحده تنهاکسانی هستند که تفکر خود رابرشمشیرشان حمل میکنند. تا 100سال پیش، اساس جنگها در میادین نبرد رقم میخورد ودر عصرحاضر به وسیله رسانه های آنها که ویکی لیکس مزدور  یکی از نمونه های بارز این روزها می باشد.
آنها در سال 1996 با ساخت فیلم روز استقلال آمریکا با معرفی یک بشقاب پرنده بزرگ که نماد اسلام بود،مذهب اسلام را به عنوان یک خطر بزرگ به کشورهای جهان معرفی کردند ودست آخر باایجاد اتحاد یکپارچه وبسیج اسکادرانهای جنگی نسل سوم وچهارم ،این بشقاب پرنده را نابود کردند آن هم با یک عملیات استشهادی توسط یک خلبان شرابخوار که خود را به قسمت حساس بشقاب پرنده رسانده  وبا یک عملیات  ، شیی ماورایی  را دچار یک واپاشی میکند ودر نهایت منجر به انهدام کامل آن میشود.
ufo
صحنه های جذاب  فیلم روز استقلال  یادآوری  عملیات استشهادی شهیدی بزرگ و مرد آهنین  به  نام عباس دوران  که  با عملیات استشهادی در بغداد ، عظمت پوشالی  غربیها را به رخ جهانیان  کشید میباشد . نکته جالب توجهاینجا بود که سپرست تیم جلوه های ویژه این فیلم هالیوودی(روز استقلال) یک ایرانی بود!!!!!!
هالیوود فیلم حمله به ایران را میسازد(!) صدا وسیما  اکرانش می کند؟
فیلم دیگر ترانسفورمرز-2 نام دارد که در باره انهدام پروژه  ظهور میباشد  نکات کلیدی این فیلم به  گونه ای میباشد که توجه  که نگاه های  نکته سنج را به خود جلب میکند. کارگردان این فیلم آقای مایکل-بی  است ، کسی که درکارنامه خود فیلمهایی همچون:صخره،آرماگدون،وترانسفورمرز1وترانسفورمرز 2 را در کارنامه خود به همراه دارد. .
جنگ نرم
مضمون تمام این فیلمها در مورد حوادث آخرالزمان یا وجود یک خطر بالقوه برای ایالات متحده ویاظهور میباشد. ادبیات فیلم ترانسفورمرز 1- به وضوع کلمات توهین آمیز  راعلیهکشور ایران آغاز میکند ودر قسمت دوم فیلم ، هنگامی که ایران به قالب نمادی در هیبت یک ربات غول پیکر  که از فضا ظاهر شده و مشغول فراهم آوردن مقدمات ظهور امام (عج)  در کشور مصر میباشد مورد حمله نظامی  مشترک اسرائیل وآمریکا وفرانسه ، قرار میگیرد ونابود میشود .در نهایت حملات بعدی متحدین متوجه  نیروهایی میشود که از فضا آمده ا ند، در واقع آنها یاران دیگر امام (ع) هستندکه پس از نظامیگریهای پی در پی ناوگان هوایی متحدین،منطقه (کشور مصر) از ایران و نیروهای دیگر امام زمان پاک شده وپروژه ظهور به گفته خودشان خنثی میشود.....
نکته حائز اهمیت این بود که این فیلم با کدهای استراتژیکی مهم و پیامهای خفت بارش در تلوزیونجمهوری اسلامی ایران پخش میشود و برنامه سینما -4 شبکه چهارم سیمادر مورد این فیلم نقد را، فقط به سمت جلوهای ویژه اش میبرد، نقدی که بیشتر تمجید وتعریف بود!!!!!!
 پس نتیجه میگیریم که:
 گوش اگر گوش تو و ناله ناله ی من .....   آنجا البته شاید به جایی برس فریاد است!
نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » تانکهای ذولفقار در 3مایلی تلاویو ( پنج شنبه 89/9/11 :: ساعت 11:14 صبح )
»» افتخار ایرانیان شیعه در امر ظهور

عبدالله عمر گفت : روزى در خدمت پیامبر (ص) بودیم که عده اى از جوانان بنى هاشم بیامدند، از مشاهده آنها دیدگاه پیامبر پر از اشک شد و رنگ مبارکش تغییر کرد، اصحاب عرض کردند: یا رسول الله سیماى مبارکتان گرفته است ما نمى توانیم شما را بدین حالت ببینیم فرمود:

انا اهل بیت اختارالله لنا الآخرة على الدنیا و ان اهل بیتى سیلقون بعدى بلاء و تشریداً و تطریداُ حتى یأتى قوم من قبل المشرق و معهم رایات سود فیسألون الحق فلا یعطونه فیقاتلون و ینصرون فیعطون ماسألوا فلا یقبلون حتى یدفعوه الى رجل من اهل بیتى فیملاء ها قسطاً کما ملاءها جوراً فمن ادرک ذلک منکم فلیأتهم و لحبواً على الثلج .

ما اهل بیتى هستیم که خداوند آخرت را براى ما بر دنیا ترجیح داده ، بعد از این اهل بیت من مصیبتها مى بینند و از وطن آواره مى گردند ، تا آنگاه که مردمى از جانب مشرق با پرچمهاى سیاه به طلب حق قیام کنند، این حق را به آنها نمى دهند تا جنگ کنند ، و پیروزى یابند و حق را بگیرند و آن را به مردى از اهل بیت من بسپارند که دنیا را پر از عدل کند چنان که از ظلم پر شده باشد هر کس ، آن زمان را درک کند به آنها بپیوندد اگر چه به رفتن از روى برف باشد.

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » تانکهای ذولفقار در 3مایلی تلاویو ( سه شنبه 89/9/9 :: ساعت 7:51 عصر )
»» دشمن بیدار

 

مانور آمریکا واسرائیل
هدیهمانور
بزرگترین مانور مشترک نظامی دوجانبه آمریکا-اسرائیل که از تاریخ 21 اکتبر شروع و در تاریخ 3 نوامبر ـ یک هفته قبل ـ با حضور بیش از 2000 نفر از نیروهای دو طرف به پایان رسید، عمده هدف آن مقابله با تهدید موشک های بالستیک ایرانی تعیین شده بوده است.

به گزارش خبرنگار "تابناک"، بر اساس ادعای فرماندهان این مانور مشترک، عملیات "جونیپر کبرا" که در آن پنج نوع مختلف سیستم دفاع موشکی آزمایش شد مشخص نمود که کدامیک از این سیستم ها قابلیت و توانمندی بیشتری در مقابل حملات موشکی ایران دارد.سیستم های یاد شده عبارتند از:

1- سیستم برد بلند "آرو-2 " : این سیستم توسط صنایع هوا فضای رژیم صهیونیستی با همکاری کمپانی "بوئینگ" ساخته شده که تحت نظارت وزارت دفاع رژیم صهیونیستی و پنتاگون فعالیت های ساخت این سیستم انجام شده است.

2- سیستم "تاد" یا ترمینال دفاعی: فراز منطقه ای که برای نابود کردن موشکهای بالستیکی برد کوتاه بوسیله کمپانی آمریکایی "لاکهید مارتین" در بخش سیستم فضایی این کمپانی ساخته شده است.

3- سیستم "پک تری" : با توانایی پیشرفته "پاتریوت 3" ـ که موشک های هدایت شده نامیده می شوند ـ و بردشان سه برابر موشک های نسل اول "پاتریوت" است.

4- موشک های سوار بر کشتی: این موشک ها به سیستم دفاع موشکی بالستیک "ایجس" معروف است که به موشک های استاندارد "اس-ام 3" و سیستم راداری "SPY1/AN " مجهز می باشند که 360 درجه اطراف خود را پوشش می دهد.موشک های "SM-3" که برای ساقط کردن ماهواره های آمریکایی که خارج از مدار خود حرکت می کردند و یکی از این ماهواره ها در فوریه سال 2008 توسط این نوع از موشک ها ساقط شده است کارایی داشته اند. و اکنون اصلاحاتی بر روی این نوع موشکها انجام داده اند که بتواند برروی زمین هم کارایی داشته باشند.

این مانور دریایی، بزرگترین مانور بین نیروهای آمریکایی و اسرائیلی بوده است که تاکنون در تاریخ روابط دو کشور اتفاق افتاده و تاکنون این همه تجهییزات موشکی به همراه هم مورد آزمایش قرار نگرفته بودند.

این مانور دریایی که برای دفاع موشکی از رژیم صهیونیستی در نظر گرفته شده بود و با توجه به اینکه فاصله تل آویو تا تهران 1598 کیلومتر است بنابراین از سیستم راداری با قابلیت ردیابی 2000 مایلی استفاده شده است.

اما آخرین سیستم دفاع موشکی رژیم صهیونیستی که "دفاع موشکی ریتون" نام دارد در قراردادی با سیستم دفاع موشکی پیشرفته "رافائل" ـ که ارزش معاملاتی آن به 100 میلیون دلار می رسد ـ مقرر گردیده که طراحی لازم را برای سیستم "دیوید سلینگ" به انجام برساند.

سیستم دفاع موشکی "DSWS" برنامه مشترک بین آزانس دفاع موشکی و سازمان دفاع موشکی رزیم صهیونیستی است. و این سیستم موشک های بالستیک برد کوتاه و راکت های کالیبر بالا و موشک های "کروز" را رهگیری و سرنگون می کند.

در همین حال، چند هفته قبل دولت آلمان قرارداد دو زیردریایی کلاس "دولفین" مدل "یو-212" را که تا یک سال دیگر تحویل این رژیم می شود را امضاء نمود.

مقامات نظامی رژیم صهیونیستی اعتقاد دارند که این زیردریائی ها بهترین نوع تجهیزات برای دفاع در مقابل تهدیدات موشکی ایران است.

مانور دریایی "جونیپر کبرا" یا "کبرا کوهی" نمونه ای برای برنامه ای است که آنها قصد دارند به همراه ناتو برای برنامه دفاع موشکی خود در اروپا تجهییز کنند و سپر دفاع موشکی اروپا را از این روش بدست آورند.

سیستم راداری که آمریکا در اختیار رژیم صهیونیستی قرار داده است ـ که در مانور فوق نیز مورد استفاده قرار گرفته است ـ سیستم "2-AN/TPY" نام دارد که گفته می شود از فاصله 4300 کیلومتری یک هدف به اندازه توپ بیسابال را شناسایی و ره گیری می کند.

این نوع تحرکات نشان می دهد که رزیم صهیونیستی در آماده باش کامل قرار دارد و ضمن ایجاد فضا سازی روانی در تلاش است تا آمادگی خود را برای درگیری احتمالی با کشورهای منطقه و به ویژه ایران حفظ کند.هرچند طی سال های گذشته همواره چنین وضعیتی در سیاست های رژیم صهیونیستی به عنوان یک راهبرد حاکم بوده و آنها در پی بهره برداری های خود از ایجاد چنین فضاهایی هستند اما برای ایران این پیام را دارد که او نیز باید ضمن بالا بردن توان دفاعی خود به هیچ وجه از برنامه های صهیونیست ها غفلت نورزد

http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=71978

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » تانکهای ذولفقار در 3مایلی تلاویو ( سه شنبه 89/9/9 :: ساعت 3:46 عصر )
»» نبرد

نقطه بی باز گشت!!!!                                                                              

به نظر شما در نبرد احتمالی بین  آمریکا واسراییل با ایران اسلامی  چه سرنوشتی  در انتظار دو طرف خواهد بود؟؟؟  لطفا تحلیل خود را بنویسید.


موشکهای ایران ناوشکن جماراننوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » تانکهای ذولفقار در 3مایلی تلاویو ( دوشنبه 89/9/8 :: ساعت 6:58 عصر )
»» تیتر روزنامه های ایران 100 سال بعد :

 

بسمه تعالی

 

تیتر روزنامه های ایران  100 سال بعد :            

فضانوردان ایرانی  در سیاره مریخ موفق شدند اولین روبات مریخ نورد  به نام فینیکس را پس از سالها  از لابلای شنهای سیاره مریخ بیرون بیاورند.

روبات مریخ نورد اسپریت

- گفته می شد این ربات مریخ نورد متعلق به ایالات متحده سابق بوده که در26 مه 2010 در
 مریخ ازکار افتاده بود.

ایالات متحده سابق سالیان پیش در پی برنامه اعزام انسان به سیاره مریخ بوده، اما بدلیل فشار

 نظامی  آمریکا بر برنامه هسته ای ایران و درنهایت حمله نظامی این رژیم به ایران اسلامی

 ،ایالات متحده  را وارد یک بحران مالی بی سابقه می کند که در نهایت آمریکا با یک رکود

 بی بازگشت به سرنوشت  رقیب دیرینه اش شوروی دچار شده وبه فروپاشی  ایالات متحده آمریکا می انجامد.

 

 

 

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » تانکهای ذولفقار در 3مایلی تلاویو ( دوشنبه 89/9/8 :: ساعت 4:5 عصر )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

سبک زندگی
امام حسین ع از دیدگاه چارز دیکنز
چرا عالم فدک فاطمه سلام الله علیها است؟
مااز لغزشهای شیعیان اطلاع داریم
وقتی کلمات، هم گریه میکنند.
اتمام حجت-
و اینک.... یتیم مصطفی!
خسوف در خون
فیل اومد آب بخوره افتاد ودندونش شکست!
پیشبینی وبلاگ ناوشکن جنگ نرم در مورد حمله به ایران درست بود!
سازمان ناسا چه معجزه ای را از پیامبر اسلام مخفی کرده است؟؟
جواب شهدا را چگونه بدهیم
ناله های ظهور............
فضایل امام علی (ع) در نزد اهل سنت.................
شاهکار هنری حضرت امام علی (ع) .............
[همه عناوین(41)][عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 16
>> بازدید دیروز: 92
>> مجموع بازدیدها: 277818
» درباره من

ناوشکن  جنگ نرم

» پیوندهای روزانه

گلدختر [260]
یه دختر حزب الهی [361]
حقوقی [25]
[آرشیو(3)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
اسرائیل ،آمریکا،ایران ،کانال سوئز،ناوگروه ایران،خاکریز . اسلام-آلمان-مسلمان- . اما خمینی(ره)،منافقین،منتظری،اسلام،خیانت،رادیوهای بیگانه،بازرگان . امام حسین ع -فداکاری -همسر-چلزدیکنز-اسلام. . امام حسین(ع)،ایران،جورج بوش،امیر کویت، حمله به ایران،نواده پیامب . امام زمان،ایران،ویکی لیکس،روز استقلال،ترانسفورمرز،جنگ نرم، حمله . امیر المومنین علی(ع)-خطبه الف- . انیمیشن , جنگ , جنگ نرم , جنگ جهانی سوم , خلیج فارس , نبرد , پوی . ایرانیان در ظهور امام مهدی(عج) . پیامبر ص-سبک زندگی-نعمت-خداوند-نماز-وقار-حضرت رسول الله- . جنگ ایران وآمریکا- آواکس-سپاه صابرین-بمب اتمی F-35 -ایجس- . جنگ ایران وآمریکا،هواپیماهای شفق، بی -2 . جنگ نرم-حضرت زهرا (س)، امام حسین(ع)،جامعه،ایران، . حجاب ،خداوند متعال ،حضرت صدیقه کبری(ص)،موهبت ،حوری ،متلک ،انوار . حجاب،چیامبر صدیق(ص)،شهدا،مانکن،رادیوصدای آمریکا،فرومایه،برلوسکون . حجاب-اسلام-عزاداری-مختلط- . حضرت امام علی (ع)-امیر المومنین علی (ع)-ولایت علی بن ابی طالب (ع . حضرت زهرا (س) -دختر پیامبر-شهادت حضرت زهرا(س) -اهل سنت-جسارت - . حضرت زهرا (س)-خطبه فدک-مسجد-خدا- اسلام-امامت-سخنرانی-امر به معرو . حضرت زهرا (س)-فضه-شعله- . حضرت زهرا (س)-مدینه-گل . حضرت زهرا (سلام ا...علیه)ظهور امام زمان (عج)،امام زمان (عج)، صدق . حضرت زهرا (ص)،حضرت زینب (س) . حضرت زهرا(س)-شهادت حضرت فاطمه(س)-غصه-مادر-بانو-اسما-شهادت-امام ح . حضرت زهرا(سلام الله علیها)،دخت مصطفی . حضرت فاطمه الزهرا (س)-امام علی (ع)-ام ابیها-فدک -شب قدر-شیعه-اما . زیارت در کلام امام هادی(ع) پبامبران . ظهور،سینما 4،نبرد آمریکا وایران-ترانسفورمرز-2،مایکل بای، آرماگدو . ظهور-امام زمان(عج)-امام صادق(ع)-ناراحتی-غیبت. . عرض تسلیت. . علمدار--گوگل-مزدور- . فروپاشی آمریکا ،روزنامه های ایران،فضانوردان ایرانی،سیاره مریخ،ای . مانور،لاکهید مارتین،رژیم صهیونیستی ،ناتو،2-AN/TPY-ایران، . مهدى موعود-شیعیان-خداوند . موشک ،خلیج فارس،ناو،ناو هواپیمابر،هوا وفضای سپاه، . نبرد ایران وآمریکا -نقطه بی بازگشت،ایران اسلامی، . یگانه و غریب ، ظهور-امام زمان، .
» آرشیو مطالب
آذر 89

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
.: شهر عشق :.
کلارآباد دات کام
مدرسه ابتدایی پسرانه غیر دولتی امام هادی (ع) سبزوار
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
جام جهان نما
*غدیر چشمه هیشه جاری*
دهاتی
آرمش در هیاهو
داستانا سرا
باران
امید جوان
مجمع فرهنگی فاطمیون شهرستان لنجان
آخرین منجی
صبح سپید
صبح قریب
اندیشه شیعی
ایران توانا
گلچین های یک محمّـد
آبگینه ساری
حزب ا...خواهران
مبارز
ما رمیت اذ رمیت و لکن الله رمی
یک محمـد هستم
دانشگاه شهادت
فانوس
هامون و تفتان
شهادت
ای عاشقان روی تو از ذره بیشتر!
سکوت دل
وبلاگ عقل وعاقل
لینک باکس شهید چمران
خبرمسابقه وبلاگ نویسی ویژه ماه محرم
بزرگترین لینک باکس مذهبی
نبرد نهایی
فریاد های یک وطن پرست
سکوت دل
تسلیحات نظامی ایران
یه پسر حزب اللهی
آر-پی-جی زن!
یا علی گفتیمو عشق آغاز شد
انصارالمهدی
نور مهدویت
بسم الله العلی العظیم
جنگ افزار
فرزند آدم
منطقه ممنوعه!
:: پایان انتظار ::.
در انتظار ظهور
آسمانی تاخدا
رهپویان ولایت در ابوزیدآباد
وبلاگ جانبازان شیمیایی ایران
سلوک
فاطمه (سلام الله علیها)
★ ام ابیها (س)★
زا جنس خدا
اختلاف شیعه و سنی
سیره امیرالمومنین امام علی (ع)

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان
گلدختر - به روز رسانی :  1:18 ع 89/10/22
عنوان آخرین نوشته : وقتی پای چارقد در میان باشدجشنواره جهاد سایبری


» طراح قالب